1. Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Przyjaźń - czym jest i jak ją poznać?

Dyskusja w 'Przyjaźń, miłość, partnerstwo' rozpoczęta przez użytkownika Karolina Hirth, 23 Lis 2013.

Status tematu:
Jeżeli chcesz zobaczyć kolejne wpisy w tym temacie, musisz się zalogować.
  1. Karolina Hirth

Karolina Hirth Uczestnik BHC

Myślę, że jest to wielce inspirujący i ciekawy temat, który jest nam tak bliski, oprócz miłości i rodziny, to nasze kolejne pragnienie w życiu, w sferze relacji ludzkich. Otaczać się wśród osób, przy których można być sobą, którym można wszystko powiedzieć i na których można liczyć w każdej dla nas ważnej chwili. Jest to także o tyle istotny temat, o którym się mówi, że rodziny i miłości się nie wybiera, ale przyjaciół tak. Dodam także że działa element powiązany, ponieważ miłość i rodzinę przeważnie tworzymy, przez wybór przyjaciół i środowiska. Dlatego tym bardziej jest to bardzo ważny temat. Z tego powodu napisałam tutaj o tym i zamierzam napisać obszerny artykuł na ten temat.

I powstają pytania, jak wybierać przyjaciół?
    Jak zdobywać przyjaciół?
    Kto jest przyjacielem? a kto tylko udaje? i jak poznać, kto jest kim?
    Jak to wpływa na nas i nasze życie?
    Kiedy stajemy się przyjaciółmi?
    Jak dbać o przyjaźń i czym ona tak naprawdę jest?
    I wiele innych pytań związane z tym tematem. Myślę że będzie o czym rozmawiać :)
    1365973668_mhp7lv_600.jpg
    Więc jak myślicie, co jest ważne w przyjaźni? co świadczy o tym, że jest to już przyjaźń? i co nam to daje w życiu?
Status tematu:
Jeżeli chcesz zobaczyć kolejne wpisy w tym temacie, musisz się zalogować.

Poleć tę stronę