1. Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Jak odnaleźć swoją pokrewną duszę?

Dyskusja w 'Strefa dla singli' rozpoczęta przez użytkownika Jola Rene, 8 Paź 2013.

Status tematu:
Jeżeli chcesz zobaczyć kolejne wpisy w tym temacie, musisz się zalogować.
  1. Jola Rene

Jola Rene Twórczyni projektu

Witam serdecznie. Tutaj postaram się przybliżyć samotnym "apolandyjczykom" wiedzę, która może pomóc w odnalezieniu właściwej, drugiej połowy! Oj, będzie się działo!
    :brokenheart:+:brokenheart:=:heart::love::)

Zbudowanie szczęśliwego związku zależy od wielu aspektów, ale tym podstawowym jest tzw. właściwy dobór charakterów. Określenie charakteru człowieka jest trudnym zadaniem, a dobranie drugiego, właściwego, jeszcze trudniejsze. Posiadając jednak odpowiednie wskazówki, można tę trudność w dużym stopniu pokonać.
    Tak się składa, że jestem autorką kompleksowej metody doboru, tzw. HPI Systemu. Metoda zawiera kompleksową, sprawdzoną przez tysiące lat (przeze mnie przez przeszło 20lat) wielokulturową, starożytną i współczesną wiedzę, która umożliwia określenie profilu urodzeniowego (środowiskowego i charakterologicznego) danej osoby, a co najważniejsze, również tych pasujących do niej. Oprócz standardowych kryteriów i indywidualnych oczekiwań, istotne jest więc środowisko, warunki i wzorce rodzinne, uwarunkowania biologiczne i charakterologiczne kryjące się za grupą krwi oraz czasem i miejscem urodzenia.
    W krajach Orientu i Dalekiego Wschodu te naturalne wskazówki są powszechnie uznane i od tysięcy lat wykorzystywane...
    Na potrzeby użytkowników tego Forum, do samodzielnych poszukiwań wystarczą podstawowe informacje dotyczące daty urodzenia (rok urodzenia i jego grupa (Wschodu lub Zachodu), zwierzęcy znak chiński, grupa wg systemu azteckiego (Dzieci czterech Bogów Natury), tradycyjny znak słoneczny (od znaku Barana po znak Ryb), 260 znaków (KIN) wg Kalendarza Majów oraz grupy krwi...

Nie jestem singielką, ale dla przykładu zaprezentuję swój profil:
    Jestem urodzeniową wrocławianką i zodiakalnym Bliźniakiem z 1 czerwca (z Dnia Dziecka) z 1951r. Mój rok należy więc do grupy Zachodu, żywiołu Metalu, a jego zwierzęcy symbol to Kot (lub Zając) :cat: Grupa krwi A1 Rh+.
    Rok Kota należy do trygonu Dzieci Boga Powietrza, pod którego opieką jest jeszcze Rok Kozy i Świnki/Dzika,:pig: i razem tworzymy szczególnie dobraną gromadkę. Zresztą, w pozostałych znakach, w zależności od grup i żywiołów, też można odnaleźć osoby bardzo dobrze dobrane.
    Wg Kalendarza Majów mój tzw. KIN ma numer 99 i nazywa się Niebieski Galaktyczny Wicher. Grupa krwi A +. Osoby z galaktycznym tonem Kinu i z rodziny "żółtej" (szczególnie Galaktyczne Żółte Słońce) to moje majańskie, bratnie dusze.
    Może z pozoru są to dziwaczne informacje, ale praktycznie są niezwykle przydatne i miarodajne.

W naszym oddzielnym serwisie dla singli prezentuję szczegółowe informacje i tabele, i profile w nim budowane są na podstawie m.in. informacji urodzeniowych, ale i tutaj będę zainteresowanym osobom tą wiedzą służyć, cdn.

Życzę udanych poszukiwań i tylko bardzo szczęśliwych wyborów. JRM :flower:
    Ostatnio edytowane: 31 Paź 2013
    Grażka i Smook lubią to.
Status tematu:
Jeżeli chcesz zobaczyć kolejne wpisy w tym temacie, musisz się zalogować.

Poleć tę stronę