1. Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Co mogę dać?

Dyskusja w 'Pomogę, oddam' rozpoczęta przez użytkownika Karolina Hirth, 23 Lis 2013.

Status tematu:
Jeżeli chcesz zobaczyć kolejne wpisy w tym temacie, musisz się zalogować.
  1. Karolina Hirth

Karolina Hirth Uczestnik BHC

Mówi się, że bogactwo, to nie dobra materialne, ale to co się ma w sobie i to z czym się dzielimy, ja się z tym zgadzam, bogactwo idzie od nas, a nie z tego co można kupić, dlatego jakbym miała się zapytać, co ja mogę dać? nie jestem bogata materialnie, ale nie uważam się za biedną. Wiele przeszłam i wiele musiałam się nauczyć, by przetrwać, a moim bogactwem to nie złoto i samochody, lecz serce, doświadczenia i dary od losu, takie jak wrodzona osobowość filozoficzna, która daje mi to, co dać nie mogą mi żadne bogactwa na świecie. Moje życie i umysł, moja dusza i idea dobra jest tym co mogę dać, dzielić się i być z tego dumna. To jest to, co oferuje, dla jednych to nic, dla innych to wiele.

Dlatego jakby ktoś potrzebował popisać, pogadać, poradzić się, powymieniać się refleksjami, doświadczeniami, to zapraszam do rozmowy, inspiracja, refleksje i trudne moje doświadczenia, mogą się komuś przydać, a taka rozmowa z obcą osobą, czasami lepsza, niż lekarstwa, coś wiem o tym, bo mam przyjaciół, którzy ratowali mnie, gdy już sił mi brakowało i od nich się uczę, by być jak oni, inspiracją dla innych.

Zamiast walczyć ze złem, budujmy dobro :heart::rainbow:
    na skypa karolina.hirth
    a także na portal Facebook, jestem tam jako Karolina Hirth

Chętnie porozmawiam, poznam kogoś i wesprze na tyle ile mogę, podzielę się swym sercem i swoim bogactwem, które mam.
    Ostatnio edytowane: 27 Lis 2013
    Smook i andrzej lubią to.
Status tematu:
Jeżeli chcesz zobaczyć kolejne wpisy w tym temacie, musisz się zalogować.

Poleć tę stronę